Türkiye’de faaliyet gösteren sayılamayacak kadar çok firma vardır. Her birinin faaliyet alanı, bulunduğu sektör kadar ürettikleri ürünler de farklıdır. Sektörel farklılıklarla birlikte kendi içlerinde gerçekleştirdikleri ürün farklılıklarını da farklı marka ve isimler altında satışa sunabilmektedirler. Üretici firma her ne kadar aynı olsa da ürettiği ürünleri farklı markalarla veya farklı modeller olarak farklı etiketlerle satabilmektedirler. İnkjet etiket kullanarak etiketlenebilecek ürün kategorisinde ve çeşitliliğinde herhangi bir sınırlama ile karşılaşmazsınız. Ürünlerinizin tamamını bu etiket ile güvenli bir şekilde etiketleri uygulayabilirsiniz.

Tekstil sektörünün ürünleri olsun, elektrik elektronik sektörünün ürünleri olsun ürünlerin üstüne veya paketlerinin üstüne yapıştırılabilecek etiketler sayesinde ürünlerinizin kaliteli bir marka olarak sunumunu ve satışını yapabilirsiniz. İnkjet etiket kağıt piyasada etiket kağıdı olarak bilinen ve satılan bir çok kağıttan daha kaliteli ve sağlam etiketlerdir. Etiketlerin üzerine yazılacak marka ve model ismi, ürün fiyatları silinmeden yıllarca kalabilmektedir. Etiketler su ve diğer sıvı maddelerle teması halinde ise kısa sürede bozulmayan ve uzun süre dayanabilen bir özelliği bulunmaktadır.

Etiketlerden almak ve ürünlerinizde kullanmak için üretici firmalar ile bağlantıya geçmeniz gerekmektedir. İnkjet etiket nasıl alınır diye soracak olursanız firmamızda bulabilirsiniz. Türkiye’de inkjet etiket satan ne kadar firma varsa arama motoru araştırmaları ile kolaylıkla tespit edebilir ve firmaların internet sitelerini ziyaret ederek firmaların iletişim numaralarını alabilirsiniz. Firmamız ile de her türlü etiket ihtiyaçlarını için iletişim kurmanız oldukça kolaydır.

Ne Üretiyorsanız Üretin Ama İnkjet İle Etiketleyin