Epson etiketi, dijital baskı yöntemiyle geliştirilerek üretilen yapışkanlı etikte türüdür. Epson ürünleri arasında bulunan ve parlak yüzeyiyle kolay kullanıma sahip ürünlerdir. Epson etiketi kenarlarından kolayca açılabilen bölümden çıkarılabilmektedir. Geniş kullanım alanına sahip, genişliği farklılık gösterebilen 35 metre rulo halinde satışa sunulmaktadır. Vakit kaybetmeden erişim sağlayabilirsiniz. 

Epson Etiketi Türleri

Epson ürün yelpazesi çok geniştir. Epson etiketleri farklı genişlik ölçülerine sahiptir. Uzunluğu 35 metre rulolar halinde üretilmektedir. Termal etiket ve injekt etiket türleri bulunmaktadır. Epson C3500 renkli barkod yazıcıdan alabileceğiniz etiketler renk atması ve solmaz ürünlerdir. Güçlü yapışkan özelliğiyle tercih edilmektedir. Epson etiketleri 40mm-50mm-65mm-85mm-100mm genişliğinde üretilmektedir. Seçimlerinizi yaparak www.hepsibarkod.com/k/etiket/epson adresinden temin edebilirsiniz. Vereceğiniz siparişler en kısa sürede kargoya verilerek adresinize ulaştırılacaktır. Continuous etiket olarak adlandırılan türlerde kesik bulunmamaktadır. Bu sayede üretici firma kullanıcıya özgürlük tanınmaktadır. Arzu ettiğiniz ölçüde keserek kullanabilirsiniz.

İnkjet Etiket Nedir?

 İnkjet etiket üzerine püskürtme tekniğiyle baskı yapılabilen etiket türüdür. Ancak piyasada bulunan kuşe kağıt etiketler ve lazer etiketlerden farklı bulunmaktadır. İnkjet etiket uygun koşullarda saklandığında üç yıl gibi uzun raf ömrüne sahiptir. Güçlü yapışkan özelliğiyle pek çok alanda kullanılabilmektedir. Epson ürünlerinin mobil ve masa üstü etiket yazıcıları bulunmaktadır. Günün her saati internetten ürün tercihi yaparak sipariş verebilirsiniz. Her türlü ofis, depo, fabrikalarda güçlü etiketleme işlerinizi görebilirsiniz. www.hepsibarkod.com/k/etiket/epson en yakın etiket ürünleri tedarik adresiniz olarak çalışmaktadır.

Sipariş ve bilgi için : +90 555 106 87 00

Epson & İnkjet Etiket